Jiliane Hoffman; Vergelding.

€ 3,00

Samenvatting

 

Chloe wordt in haar appartement mishandeld en verkracht door een man met een clownsmasker op. Jaren later jaagt zij als officier van justitie C.J. Townsend op deze dader die ‘Cupido’ wordt genoemd.

‘Vergelding’ (C.J. Townsend-serie, deel 1) is een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, het eerste boek over officier van justitie C.J. Townsend.

Bij haar New Yorkse appartement wordt Chloe Larson opgewacht door een man met een clownsmasker op. Hij verkracht en mishandelt haar en laat haar voor dood achter. Ze overleeft de aanval en besluit de stad te verlaten om in Miami een nieuw leven te beginnen.
Twaalf jaar later zaait de seriemoordenaar Cupido angst onder de bevolking na een reeks verkrachtingen en moorden op jonge blondines. Wanneer Chloe, die inmiddels officier van justitie is, geconfronteerd wordt met de verdachte herkent ze de stem van haar toenmalige verkrachter. Ze zweert dat ze niet zal rusten voor hij in de dodencel zit. Vergelding? Of gerechtigheid?
Maar Cupido is een genadeloze tegenstander en heeft zelf ook nog enkele trucs achter de hand…

‘Vergelding’ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.

 

De letters op de cover van dit boek zijn rood en niet groen.

Er zit een klein vouwtje in de cover, verder is het boek goed.